საჯარო სამსახურის რეფორმის კონცეფციის შესახებ ფორუმი გაიმართა
2014 წლის 30 ივნისს, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, ადმინისტრაციულ მეცნიერებათა ინსტიტუტის ინიციატივით გაიმართა ფორუმი - "სახელმწიფო მმართველობის რეფორმა საქართველოში - გამოწვევები და პერსპექტივები".
ფორუმის მიმდინარეობისას, საჯარო სამსახურის ბიუროს უფროსმა ეკატერინე ქარდავამ წარადგინა საჯარო სამსახურის რეფორმის კონცეფციის პრეზენტაცია. რეფორმის კონცეფცია შემუშავდა USAID/დემოკრატიული მმართველობა საქართველოში (G3) პროგრამის ფინანსური მხარდაჭერითა და ქართველი და უცხოელი ექსპერტების, მეცნიერებისა და პრაქტიკოსების ჩართულობით.

Forum on Civil Service Reform Concept
The forum, "Reform of State Governance in Georgia: challenges and perspectives", was held on June 30 at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, under the initiative of the Institute of Administrative Sciences.
During the forum, the Director of the Civil Service Bureau, Catherine Kardava, made a presentation on the Civil Service Reform Concept. The Reform Concept was drafted with the financial support of USAID/Good Governance in Georgia (G3) and with the participation of Georgian and foreign experts, scientists, and practitioners.