ირაკლი კოტეტიშვილმა მონაწილეობა მიიღო ვარშავაში გამართულ სემინარში „საჯარო სამსახურის საკანონმდებლო სისტემის გაუმჯობესება – ლიდერის როლი“
icon 10 ივნ 2013
საჯარო სამსახურის ბიუროს უფროსმა, ირაკლი კოტეტიშვილმა მონაწილეობა მიიღო პოლონეთის პრემიერ მინისტრის კანცელარიის საჯარო სამსახურის დეპარტამენტის მიერ ორგანიზებულ სემინარზე – „საჯარო სამსახურის საკანონმდებლო სისტემის გაუმჯობესება – ლიდერის როლი“, რომელიც გაიმართა 2013 წლის 7 ივნისს, ქალაქ ვარშავაში. სემინარის ძირითად თემას წარმოადგენდა საჯარო სამსახურის საკანონმდებლო ჩარჩოს რეფორმა და ამ რეფორმის იმპლემენტაცია; ასევე ლიდერის როლის განხილვა, როგორც კრიტიკული კომპონენტი პროფესიული საჯარო სამსახურის ფუნქციონირებაში. ირაკლი კოტეტიშვილმა სემინარის მონაწილეებს გაუზიარა საქართველოს საჯარო სამსახურის გამოცდილება რეფორმის თვალსაზრისით.

Irakli Kotetishvili attended in the seminar “Strengthening the civil service legal system: The role of leadership”
icon 10 Jun 2013
Director of the Civil Service Bureau of Georgia, Irakli Kotetishvili, participated in the seminar “Strengthening the civil service legal system: The role of leadership”, organised by the Department of the Civil Service in the Chancellery of the Prime Minister of the Republic of Poland, on July 7, 2013. The seminar was dedicated to the reforms of the civil service legal framework and its subsequent implementation; as well as good leadership as a critical component in the process of building a professional civil service. Irakli Kotetishvili shared Georgian experiences regarding the civil service reform.